شرکت رهسا، به صورت تخصصی در حوزه امنیت اطلاعات و ارتباطات و تولید، عرضه محصولات و ارائه خدمات حوزه افتا حضور فعال دارد. 

تاریخچه شرکت ره آورد سامانه های امن

شرکت ره آورد سامانه های امن در سال 1383 با هدف حضور موثر و تخصصی در حوزه امنیت اطلاعات و ارتباطات و با تمرکز بر تولید، عرضه محصولات و ارائه خدمات در حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات و به خصوص زیرساخت کلید عمومی یا PKI تأسیس شد و اینک با ابداع محصولات و ارائه خدمات و مفاهیم نوین یکی از پیشگامان در حوزه فعالیت خود می باشد.
سامانه های امن دارای مدارک معتبر بین المللی در زمینه متدولوژی های توسعه و مدیریت مراکز صدور گواهی دیجیتال بوده و با تکیه بر دانش فنی، نوآوری و نیز انجام پروژه های ملی و کلیدی متعدد، به مجموعه ای بی رقیب در زمینۀ پیاده سازی و راه اندازی مراکز صدور گواهی دیجیتال و همچنین فعال سازی کاربردهای امضای دیجیتال در سیستم های کاربردی و به طور کلی در تأمین امنیت فضای تبادل اطلاعات در کشور تبدیل شده است.

چشم انداز

رهـ سا ارتقای دانش فنی و آگاهی مشتریان تا سطح بالائی از امنیت اطلاعات در مراودات الکترونیک با اتکا به دانش روز و با استفاده از پروتکل ­های نوین رمزنگاری و راهکار های بدیع در حوزه فناوری و تبادل اطلاعات در فضای مجازی را درچشم انداز خود در نظر گرفته است تا انواع خدمات تجارت الکترونیکی امن به سهولت و راحتی در اختیار کلیه کاربران قرار گیرد و تلاش مضاعف دارد که از این رهگذر تا پایان سال 1410 به بزرگترین تأمین کننده محصولات بومی در حوزه افتا تبدیل گردد.

ماموریت ها

شرکت ره آورد سامانه های امن با هدف حضور موثر و تخصصی در حوزه تأمین امنیت اطلاعات و ارتباطات تأسیس گردید.
از آغاز، تمرکز رهـ سا بر تولید، عرضه محصولات و ارائه خدمات سخت افزاری و نرم افزاری در حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات (افتا) و به خصوص زیر ساخت کلید عمومی یاPKIو احراز هویت دیجیتال بوده است. با توجه به زمان شروع فعالیت، بدون شک این شرکت یکی از پیشگامان عرصه امنیت اطلاعات و ارتباطات و ارائه کننده مفاهیم جدید در این حوزه در کشور است. این مجموعه با تکیه بر دانش فنی، نوآوری و ابتکار، در طول سالیان فعالیت خود با انجام و اجرای پروژه های ملی و کلیدی متعدد به مجموعه ای بدون رقیب در این زمینه تبدیل شده است. همگام با توسعه و ارائه نرم افزارها و سامانه های مورد اشاره، رهـ سا اقدام به اخذ نمایندگی و عرضه طیف وسیعی از محصولات سخت افزاری افتا با جدیدترین تکنولوژی های روز و از معتبرترین نام های تجاری در دنیا از جمله عرضه انواع رمزیاب ها و توکن های امضای دیجیتال نموده است.

عضویت ها و تاییدیه ها شرکت ره آورد سامانه های امن

عضویت در مجامع و تشکلهای تخصصی
تأییدیه های فنی محصولات

سوابق و دستاوردهای شرکت ره آورد سامانه های امن

شركت ره آورد سامانه های امن بیشترین تجربه پیاده سازی و راه اندازی پروژه های امضای دیجیتال و رمزنگاری در کشور را دارد. برخی از پروژه های ملی و كشوری انجام شده در این حوزه به شرح زیر است:

پکیج های شرکت رهسا

گواهینامه ها و تقدیرنامه های شرکت ره آورد سامانه های امن