سیاست حفظ حریم خصوصی شامل مطالبی است که لازم است بازدید کننده مطالعه کرده و با سیاست ها و قوانین شرکت رهسا آشنا شوند و آنها را قبول کنند.

ما که هستیم: شرکت ره آورد سامانه های امن (رهـ سا) به آدرس وبسایت www.rsa.ir

شرکت ره آورد سامانه های امن (رهـ سا) همواره به رعایت سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران و مشتریان خود پایبند است. در این راستا خدمات ارائه شده مرتبط با دیدگاه‌های کاربران، رسانه‌ها، کوکی‌ها و بطور کلی کلیه اطلاعات کاربران در فضایی امن تبادل می‌گردد. 

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که بازدیدکنندگان در فرم نظرات ارائه می‌دهد را جمع آوری می‌کنیم و همچنین آدرس IP و رشته ایجاد شده در مرورگر وی را برای کمک به تشخیص هرزنامه ثبت می‌کنیم.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (اصطلاحا هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود، تا متوجه شویم که آیا شما از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar از این آدرس وبسایت در دسترس است: https://automattic.com/privacy.
پس از تأیید نظر شما، تصویر پروفایل شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود می‌کنید، نباید تصاویر شما داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) را شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

کوکی‌ها

بر اساس سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران، اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها اختیار دارید. این موارد برای راحتی شما است، به طوری که شما  زمانی که نظر دیگری را ارسال می‌کنید، مجبور نیستید دوباره جزئیات اطلاعات خود را پر کنید. این کوکی‌ها به مدت یک سال دوام دارند.

وقتی که به وبسایت ما وارد میشوید، یک کوکی موقت تخصیص میدهیم تا مشخص شود که آیا مرورگر شما کوکی‌ها را قبول میکند. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌های متعددی را تنظیم می‌کنیم تا بتوانید اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های نمایشی را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز دوام داشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال باقی می‌مانند. اگر ” مرا به خاطر بسپار ” را انتخاب کنید، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک نوشته را ویرایش یا منتشر کنید، مرورگر شما یک کوکی اضافی را ذخیره می کند. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه ارسال شما فقط ویرایش شده و بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات، وبلاگها و نوشتارهای موجود در این سایت ممکن است محتوای جاسازی شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) را داشته باشد. مطالب جاسازی شده از وبسایت‌های دیگر دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است را دارد.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، شخص ثالث را ردیابی کرده و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند. در صورتی که  حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شوید ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده صورت خواهد گرفت.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

اگر شما یک تنظیم دوباره رمز عبور را درخواست دادید، نشانی IP شما در ایمیل تنظیم دوباره وجود خواهد داشت.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ارسال کنید، نظر و متادیتای آن را به طور نامحدود حفظ میکنیم. این به این معنا است که ما می‌توانیم نظرات بعدی را بطور خودکار بجای اینکه در صف بازدید قرار دهیم، تشخیص داده و تایید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کند را ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌ها دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظری ارسال کرده‌اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل خروجی از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هرگونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده‌اید را بدهید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هرگونه اطلاعات شخصی که در مورد شما داریم را پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌ها کجا فرستاده می‌شود

دیدگاه‌های بازدیدکننده را ممکن است یک سرویس تشخیص جفنگ خودکار بررسی کند.